Kim jest Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska to pewna siebie kobieta, która szturmem weszła na rynek literacki. Nie boi się otwarcie mówić o sprawach, które dla innych są tematami tabu. Zasłynęła trylogią książek z gatunku erotyka, czyli ‘’365 dni’’, ‘’Kolejne 365 dni’’ oraz ‘’Ten dzień’’. Historie, jakie możemy przeczytać w książkach Blanki Lipińskiej ociekają seksualnością, romantyzmem i nie pozwalają sobie na żadne niedopowiedzenia. Autorka w swoich książkach niczego nie kryje, a wręcz ujawnia erotyczne fantazje i ukryte pragnienia.

Czym zajmowała się przed wydaniem słynnych erotyków?

Blanka Lipińska jest kobietą, która już na pierwszy rzut oka wydaje się być kobietą nie znosząco sprzeciwu, potrafiącą postawić na swoim i dobrze czującą się sama ze sobą. Z wykształcenia jest wizażystką, z zawodu hipnotyzerko- terapeutką. Zajmowała się również prowadzeniem klubów nocnych w Sopocie, a dokładniej była ich menadżerką. Była również związana z federacją KSW. Jej głównym zadaniem było promowanie tej federacji, jak i wybieranie i szkolenie tzw. ring girl. Jednak w roku 2019 ostatecznie pożegnała się ostatecznie z KSW.

Autorka słynnych erotyków nie ma też oporów przed pokazywaniem swojego ciała i w roku 2018 wystąpiła w listopadowym numerze CKM. Na rozbieranej sesji mogła śmiało zaprezentować wszystkim swoje nagie, piękne ciało, które ozdobione ma licznymi tatuażami.

Jaka Blanka Lipińska jest prywatnie?

Jak sama mówi pisanie jest jej pasją, a nie przymusem, dlatego czerpie tak wiele radości z wydawania kolejnych książek. Zapowiedziała również, że nie zatrzyma się i już planuje kolejne publikacje. Przedstawianie swoich historii jest dla niej czymś wyjątkowym i czuje potrzebę dzielenia się swoimi emocjami i opowieściami z innymi ludźmi.

Na co dzień mieszka nad morzem, a jej jedną z najlepszych przyjaciółek jest Dorota Rabczewska ‘’Doda’’. Jej jedną z wielu pasji są tatuaże. Lubi pokazywać się na zdjęciach na swoim Instagramie. Niczego w swoim życiu nie ukrywa, mówi wprost o wszystkich co jest dla niej ważne. Uważa, że nie ma tematów tabu i o wszystkim warto rozmawiać.

Co z jej twórczością?

W roku 2018 zadebiutowała swoją pierwszą książką, czyli ‘’365 dni’’. Powieść bardzo szybko stała się bestsellerem i jest wymieniana jako jeden z najgorętszych erotyków, tuż obok takich powieści jak “50 twarzy Greya” E. L. James czy “Braci Slater” L. A. Casey.  Kolejne części historii stworzonej przez Blankę Lipińską, czyli ‘’Ten dzień’’ oraz ‘’Kolejne 356’’ również przypadły do gustu wytrawnym czytelnikom. Autorka została wpisana na listę najlepiej zarabiających polskich pisarzy według tygodnika Wprost. Zajęła ona zaszczytne drugie miejsce!

Dodatkowo 07-02-2020 roku na ekranach kin pojawiła się filmowa adaptacja powieści ‘’365 dni’’. Po tygodniu od pojawienia się filmu, został on obejrzany przez ponad milion widzów. Jednak film nie spotkał się z tak pozytywnym odbiorem jak same książki. Krytycy nie pozostawili suchej nitki zarówno na samej Blance Lipińskiej, jak i ekranizacji jej powieści.

A wy jak oceniacie erotyki Blanki Lipińskiej? Czytaliście czy dopiero zamierzacie?

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com